Czyste konto Szczęsnego, wygrana AS Romy

Ostatnia aktualizacja: 06/11/16 22:47, Komentarzy: 3

0
3

AS Roma pokonała Bolognę 3:0 w meczu 12. kolejki Serie A. Cały mecz w barwach "Giallorossich" rozegrał Wojciech Szczęsny.

Trzy gole dla rzymskiej drużyny strzelił Mohamed Salah. Najpierw 13. minucie spotkania po dośrodkowaniu Diego Perottiego, Egipcjanin pewnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki. Następnie w 62. minucie 24-latek znalazł się w sytuacji sam na sam i pokonał Angelo Da Costę. Wynik spotkania na 3:0 Salah ustalił wpisując się na listę strzelców w 71. minucie

Cały mecz w bramce AS Romy rozegrał Wojciech Szczęsny. W bieżących rozgrywkach reprezentant Polski wystąpił w dwunastu ligowych meczach.

Podopieczni Luciano Spallettiego utrzymali się na drugiej pozycji w tabeli i tracą do liderującego Juventusu cztery punkty. Bologna plasuje się na 15. pozycji.