betclic

"Dajcie mi grać, a będę miał świetny sezon"

Ostatnia aktualizacja: 08/08/15 13:06, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Ivica Drusany / Shutterstock.com

Mario Mandżukić jest zadowolony z transferu do Juventusu. Chorwat jest przekonany, że czeka go świetny sezon.

Latem Juventus pozyskał trzech napastników - Mandżukicia, Simone Zazę i Paulo Dybalę. Cała trójka będzie musiała zastąpić Carlosa Teveza, który odszedł do Boca Juniors Buenos Aires. - Nie czuję presji. Jestem przyzwyczajony do dużej konkurencji. Nazywam się Mandżukić i wierzę w siebie. Pozwólcie mi grać, a jestem pewien, że będę miał świetny sezon - mówi Chorwat.

Były napastnik Atletico Madryt jest zadowolony ze zmiany klubu. - Zawsze czułem sympatię do Juventusu. Chciałem tu grać. Teraz ważne, żeby coś wygrać z Juve. Wierzę w to - powiedział Mandżukić.

Za piłkarzami Juventusu krótki, ale intensywny okres przygotowawczy. - Treningi we Włoszech są ciężkie, ale trzeba pracować, by być dobrze przygotowanym fizycznie. Trzeba pokonać zmęczenie fizyczne i psychiczne. To później zaprocentuje - uważa Mandżukić. - Poza tym jestem przetrwałem gorsze rzeczy. W Wolfsburgu pracowałem z Feliksem Magathem...

Reprezentant Chorwacji nie może się nachwalić nowego trenera. - Podoba mi się sposób, w jaki Massimiliano Allegri komunikuje się z zawodnikami. To świetny trener - powiedział Mandżukić.
Źródło: La Gazzetta dello Sport
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela