betclic

Damian Chmiel: Po takim spotkaniu musimy się szybko podnieść

Ostatnia aktualizacja: 12/03/16 12:14, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało na wyjeździe z Piastem Gliwice 2:3 (1:1). Jak przyznał tuż po tym spotkaniu zawodnik gości, Damian Chmiel drużyna jak najszybciej musi pozbierać się po tym niepowodzeniu i walczyć w kolejnych meczach o punkty.

– Od pierwszej minuty mecz mógł się podobać, atakowaliśmy, można nawet powiedzieć, że mieliśmy w pewnym sensie go pod kontrolą. Nadarzyło się kilka sytuacji do strzelenia gola, szkoda, że nic nie wpadło. Później, sytuacja nam się wymknęła spod kontroli i straciliśmy gola na 2:2. Piast stwarzał sobie coraz więcej sytuacji, na koniec przydarzył się nam niepotrzebny karny i przegraliśmy to spotkanie – powiedział 28-letni pomocnik Górali, cytowany przez "tspbb.pl".

– Szkoda tego wszystkiego, bo naprawdę mecz, a przede wszystkim wynik mógł wyglądać całkiem inaczej. Mogliśmy wygrać, zamiast po ciężkiej walce schodzić z boiska pokonanym. Miałem niezłą sytuację w polu karnym, gdybym podjął inną decyzję to może podwyższylibyśmy wynik tego meczu. Mogłem jeszcze troszkę pociągnąć i uderzać na bramkę przeciwnika. To była chwila, niestety moja intuicja mnie zawiodła
– kontynuował.

– Ustawiając się bliżej siebie, lepiej kontrolując spotkanie mogliśmy dowieźć niezły wynik do końca. Chcieliśmy pójść za ciosem i mocniej dobijać się do pierwszej ósemki
– zaznaczył.

– Po takim spotkaniu musimy się szybko podnieść i spróbować wygrać z Górnikiem u siebie. Każdy w zespole jest ważny, każdy pomaga, na tym do tej pory „jechaliśmy", bo kolektyw jest ważną sprawą. Zobaczyliśmy bardzo ładne bramki, choć szkoda, że nie dały nam upragnionego zwycięstwa – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!