betclic

Damian Dąbrowski: Marzeniem każdego piłkarza jest zagrać w reprezentacji

Ostatnia aktualizacja: 16/11/16 17:13, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Myślę, że wprowadziłem się do kadry kilkoma dobrymi zagraniami. Bardzo ważne jest to, że były one celne. Starałem się pokazać z jak najlepszej strony, nie popełniając przy tym błędów – przyznał po meczu ze Słowenią jednokrotny reprezentant Polski, Damian Dąbrowski.

Grający na co dzień w Cracovii zawodnik na placu gry zameldował się w 83. minucie rywalizacji. Wówczas na placu gry zastąpił Krzysztofa Mączyńskiego. Warto zaznaczyć, że poniedziałkowe spotkanie towarzyskie zakończyło się remisem (1:1).

– Dla mnie jest to bardzo duże przeżycie. Jestem bardzo zadowolony z tego, że będąc drugi raz na zgrupowaniu kadry, udało mi się zadebiutować. Nie ma co ukrywać, że marzeniem każdego piłkarza jest zagrać w reprezentacji. Cieszę się, że jestem w grupie osób, które otrzymują powołanie od trenera Nawałki
– powiedział Damian Dąbrowski, cytowany przez "cracovia.pl".

– Myślę, że wprowadziłem się do kadry kilkoma dobrymi zagraniami. Bardzo ważne jest to, że były one celne. Starałem się pokazać z jak najlepszej strony, nie popełniając przy tym błędów. Nie ma za dużo co oceniać tych 10 minut. Najważniejsze jest to, że zanotowałem debiut, mam nadzieję, że w nowym roku przyjdą kolejne występy w reprezentacji – zaznaczył.

– Swoimi meczami w klubie chcę potwierdzać dobrą dyspozycję, ponieważ skutkuje to później promocją do reprezentacji. W Cracovii jest teraz pełna mobilizacja, nie tylko z mojej strony, ale jeśli chodzi o wszystkich zawodników. Celujemy w zwycięstwa, których ostatnio nam trochę brakowało
– podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Kombinatorzy
Zarejestrowany od: 452 dni
Ilość komentarzy: 187
Oceny: +1128
Kibicuje:
Liverpool FC Polska
16.11.2016 / 18:56:32
No powiem szczerze że ten zawodnik jak na ekstraklase to się wyróżnia :)

Tabela