Damian Szmigielski nokautuje na gali w Rosji [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 27/11/16 13:17, Komentarzy: 4

3
4

Damian Szmigielski zaliczy ten weekend do udanych. Podczas rosyjskiej gali w Rostovie Polak znokautował swojego rywala już w pierwszej rundzie.

Od początku starcia Szmigielski wyglądał lepiej od Jewgenija Lazukowa. Już w pierwszej rundzie przeprowadził akcję, po której rywal znalazł się w pozycji horyzontalnej. Jak się okazało, był to koniec rywalizacji (na filmiku od 3:05) - choć nie obyło się bez kontrowersji, rywal miał pretensje do sędziego o przedwczesne zakończenie pojedynku.

Polak wygrał tym samym swoją ósmą walkę w MMA. Jeśli nadal będzie notował tak dobre wyniki, szybko awansuje do UFC, gdzie występuje już jego koleżanka klubowa, Karolina Kowalkiewicz.
Źródło: wp.pl