betclic

Dani Alves: W Barcelonie będą za mną tęsknić

Ostatnia aktualizacja: 17/03/16 13:26, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Oleh Dubyna / Shutterstock.com

Dani Alves nie chce dłużej być obiektem transferowych spekulacji. Brazylijczyk stwierdził, że kiedy już odejdzie z Barcelony, to wszyscy na Camp Nou będą za nim tęsknić.

Kilka dni temu Alves dał mediom pożywkę. Brazylijczyk zdradził, że zawsze marzył o grze w angielskiej Premier League. To wystarczyło, by prasa zaczęła pisać, że 32-letni obrońca wkrótce przeniesie się na Wyspy Brytyjskie. Alves na razie nie chce zmieniać klubu. 

- Plotki transferowe mnie irytują. Od dziewięciu lat słyszę, że latem odejdę z Barcelony. Media zawsze skupiają się na mnie. Nigdy nie pisano o transferze Leo Messiego, Luisa Suareza, czy Neymara. Dziennikarze muszą zmyślać i tworzyć kontrowersje, żeby sprzedawać swoje gazety - mówi Dani Alves.

- Zostanę w Barcelonie tak długo, jak klub będzie mnie chciał, a ja będę miał ochotę w niej grać. Piłkarze są tylko małymi kawałkami całej układanki. Klub zadecyduje, co jest dla niego najlepsze, a zawodnicy muszą to uszanować. Na pewno wszyscy będą za mną tęsknić, kiedy już odejdę - twierdzi Dani Alves.

Kontrakt brazylijskiego obrońcy wygasa wraz z końcem czerwca 2017 roku. W tym sezonie Alves rozegrał dla Barcelony 37 meczów we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich jednego gola.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz
Junior
are.k
Zarejestrowany od: 1086 dni
Ilość komentarzy: 29
Oceny: +273
Kibicuje:
FC Barcelona
17.03.2016 / 13:37:02
Nikt o Tobie nie zapomni tego bądź pewien ;)

Tabela