Ostatnia aktualizacja: 02/10/16 20:45, Komentarzy: 0

0
0

Remis Brondby z Randers, gol Kamila Wilczka

Brondby IF zremisowało 2:2 z Randers w meczu 12. kolejki duńskiej Superligi. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Kamil Wilczek.

Napastnik reprezentacji Polski otworzył wynik spotkania już w 2. minucie i dzięki niemu Broendby objęło prowadzenie. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Hany Mukhtar i do szatni to właśnie drużyna Alexandera Zornigera schodziła w lepszych nastrojach.

Po zmianie stron na boisku dominowali goście. W kilka minut przyjezdni zdołali doprowadzić do wyrównania, dzięki golom strzelonym przez Mikkela Kallesoe w 53. minucie i Mikaela Ishaka w 62. minucie.

Reprezentant Polski opuścił plac gry po zakończeniu pierwszej połowy. W tym sezonie ma na koncie już siedem trafień i dwie asysty.

Po dwunastu kolejkach Brondby plasuje się na drugim miejscu i traci do lidera rozgrywek, FC Kopenhaga sześc punktów. Randers zajmują piątą lokatę.