betclic

Daniel Sturridge: Poczujemy różnicę większej liczby widzów

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 13:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Kevin Walsh, wikicommons

Liverpool FC w sobotę podejmie Leicester City w meczu 4. kolejki Premier League. Będzie to pierwsze spotkanie "The Reds" w rozgrywkach przed własną publicznością.

Drużyna Jurgen Kloppa po raz ostatni zagrała na Anfield Road w maju. Po 122 dniach przerwy zmierzy się u siebie z obrońcą mistrzowskiego tytułu. Od starcia z "Lisami" mecze na stadionie Liverpoolu będzie mogło oglądać o 8 500 widzów więcej, ponieważ latem przebudowana została jedna z trybun.

- My, jako piłkarze, poczujemy różnicę. W każdym tygodniu potrzebujemy wsparcia naszych kibiców tak bardzo, jak to tylko możliwie. Oni spisują się świetnie i bilety na Anfield zawsze są wyprzedane - powiedział napastnik Daniel Sturridge, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- To ważne, aby było tak nadal i dopingowali nas tak głośno, jak zawsze to czynią. Bez nich nie bylibyśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Zdajemy sobie sprawę, jak ważni są dla nas fani, którzy pomagają nam niosą nas do przodu, kiedy jesteśmy na murawie. Zamierzamy im się odpłacić dobrymi wynikami - podkreślił 27-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
CrystalPalace
Zarejestrowany od: 1001 dni
Ilość komentarzy: 254
Oceny: +1859
Kibicuje:
Argentyna Boliwia Chile Kolumbia Ekwador Everton Crystal Palace FC PSG Paragwaj Peru
10.09.2016 / 21:47:31
Więcej gardeł będzie śpiewać You'll Never Walk Alone. :)

Tabela