Ostatnia aktualizacja: 05/09/16 14:23, Komentarzy: 1

0
1

Doświadczony włoski pomocnik AS Romy, Daniele De Rossi ze względu na kontuzję nie będzie zdolny do gry w najbliższym czasie. Przymusową pauzę od futbolu 33-latka potwierdził oficjalnie klub ze Stadio Olimpico.

Według najnowszych informacji docierających do nas z Półwyspu Apenińskiego wychowanek Giallorossich urazu uda doznał podczas spotkania towarzyskiego reprezentacji Italii z Francją (1:3). Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa jego przerwa w grze.

W bieżącej kampanii Daniele De Rossi rozegrał jak do tej pory trzy spotkania, w tym jedno we włoskiej ekstraklasie. Warto zaznaczyć, że w dwóch na placu gry przebywał od pierwszej do ostatniej minuty rywalizacji. Nie strzelił w nich ani jednego gola, nie zanotował także żadnej asysty.