betclic

"Darcy Ward już jest legendą żużla"

Ostatnia aktualizacja: 13/01/16 07:46, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Sergey Kuznecov / Shutterstock.com

Maciej Janowski mocno kibicuje idei zrodzonej ostatnio na Wyspach Brytyjskich, aby rehabilitujący się ciężko kontuzjowany Australijczyk Darcy Ward w przyszłości został menedżerem Poole Pirates.

Indywidualny mistrz Polski co prawda w tym roku zrezygnował z jazdy w Elite League i wybrał ściganie w szwedzkiej Elitserien, ale nie wykluczył za jakiś czas powrotu do rywalizacji o mistrzostwo Anglii.

- To byłoby coś niesamowitego. Na pewno dzięki temu pojawiłby się duży uśmiech na mojej twarzy, jeśli dostrzegłbym Darcy'ego w parkingu maszyn - podkreślił Janowski w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

- Czemu nie. To zależy od tego co Darcy chce i co Middlo (Neil Middleditch - obecny menedżer "Piratów" - red.) uważa, że będzie najlepsze dla zespołu. Darcy to mój dobry przyjaciel i byłoby świetne zobaczyć go znów przy speedway'u - kontynuował popularny na Wyspach Brytyjskich "Magic".

- On już jest częścią historii tej dyscypliny, jest jej legendą. To jeden z najlepszych zawodników, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Zawsze będziemy o nim pamiętać i zawsze będziemy mu pomagać. Byłoby naprawdę fajnie widzieć podróżującego z całym naszym środowiskiem po Europie, kiedy wróci z Australii
- dodał Janowski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!