betclic

Dariusz Dudka rozpoczął treningi indywidualne

Ostatnia aktualizacja: 07/10/16 15:45, Komentarzy: 1

0
1
Fot. lechpoznan.pl

Dariusz Dudka rozpoczął treningi indywidualne. Pomocnik Lecha wraca po urazie stawu skokowego, którego doznał na treningu. - Wszystko układa się zgodnie z planem - mówi piłkarz cytowany przez oficjalną witrynę ekipy z Wielkopolski. 

Zawodnik walczy o powrót na boisko. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to za tydzień wróci do zajęć z drużyną. - Na razie nie ma żadnych opóźnień. Mam jeszcze kilka dni, żeby dojść do pełnej sprawności. Na razie wszedłem w trening indywidualny - przyznaje Dudka.

Gdy pozostali gracze pracują na boisku pod okiem trenera Nenada Bjelicy i jego asystenta Rene Pomsa, Dudka współpracuje z dr Martinem Mayerem. Poza bieganiem, wykonuje ćwiczenia z piłkami oraz sztangą. - Pracujemy naprawdę intensywnie. Wracam po trzech tygodniach przerwy i muszę ciężko trenować - zaznacza były gracz krakowskiej Wisły. 

32-latek urazu doznał w połowie września. Z tego powodu nie mógł wystąpić w ostatnich meczach Lecha. W tym sezonie zagrał jedynie w spotkaniu trzecioligowych rezerw.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21385
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
08.10.2016 / 06:36:53
Dariusz Dudka.....pobudka. :)