betclic

Dariusz Wdowczyk: Byliśmy słabszym zespołem i przegraliśmy

Ostatnia aktualizacja: 27/08/16 11:14, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Musimy się zastanowić nad tym, gdzie leży przyczyna. Gdybym znał odpowiedź to wdrożylibyśmy ten plan naprawczy bardzo szybko w życie – przyznał tuż po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (1:5) trener Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie dwa "oczka".

– Jedyne, co po takim meczu można powiedzieć to przepraszam wszystkich tych, którzy kibicują Wiśle i są z Wisłą. Dziękuję kibicom za wsparcie, zawodnikom za zaangażowanie. Byliśmy słabszym zespołem i przegraliśmy 1:5, to bardzo bolesne – powiedział Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Musimy się zastanowić nad tym, gdzie leży przyczyna. Gdybym znał odpowiedź to wdrożylibyśmy ten plan naprawczy bardzo szybko w życie
– zaznaczył były szkoleniowiec Pogoni Szczecin.

Opiekun ekipy ze stolicy Małopolski poprosił ponadto zgromadzonych na konferencji prasowej dziennikarzy o to, by nie zadawali mu pytań. -
Mam naprawdę trochę do przemyślenia – podkreślił 53-latek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
ramzesSX
Zarejestrowany od: 302 dni
Ilość komentarzy: 112
Oceny: +684
Kibicuje:
Manchester United Liverpool FC Tottenham Hotspur Inter Mediolan Jagiellonia Białystok Real Madryt
27.08.2016 / 12:39:25
Zastanawia mnie, dlaczego ten gość nadal jest trenerem Wisły.
Junior
przemal999
Zarejestrowany od: 929 dni
Ilość komentarzy: 63
Oceny: +472
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Polska Real Madryt
27.08.2016 / 21:56:16
a kto mógłby go zastąpić? nie ma już Moskala, który był strażakiem w takich sytuacjach. Przy tej całej sytuacji pozasportowej dodatkowe zamieszanie związane ze zmianą trenera by im nie pomogło. Moim zdaniem w końcu sam Wdowczyk odpuści widząc, że jest bezradny. Jaki trener podjąłby takie wyzwanie??