betclic

Dariusz Wdowczyk: Kibice zobaczyli dobre spotkanie

Ostatnia aktualizacja: 11/05/16 09:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Szkoda, że uciekło nam zwycięstwo. Zdenek zdobył pięknego gola, lecz potem popełniliśmy błąd w defensywie, niepotrzebny rzut wolny, rykoszet i Miśkiewicz był bez szans – powiedział na konferencji prasowej po meczu ze Śląskiem Wrocław (1:1) szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 36. kolejkach zajmuje w tabeli grupy spadkowej pierwsze miejsce i jest już pewna w stu procentach utrzymania. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Małopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia dziewięć punktów.

– Przede wszystkim myślę, że kibice zobaczyli dobre spotkanie, obfitujące w wiele sytuacji podbramkowych. Nie udało nam się wygrać, choć prowadziliśmy 1:0, ale trzeba przyznać, że Śląsk też miał swoje okazje do strzelenia gola. Był to otwarty mecz
– przyznał Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

– Szkoda, że uciekło nam zwycięstwo. Zdenek zdobył pięknego gola, lecz potem popełniliśmy błąd w defensywie, niepotrzebny rzut wolny, rykoszet i Miśkiewicz był bez szans. Ale o trzy punkty walczyliśmy do końca – kontynuował.

– Nadal walczymy o dziewiąte miejsce w lidze. Po tym meczu utrzymaliśmy tę lokatę i chcemy, żeby tak było również po starciu z Podbeskidziem. Jedziemy do spadkowicza, który przez moment był w pierwszej ósemce. To pokazuje, jak brutalne potrafi być życie. Niemniej, jedziemy tam po trzy punkty, zakończyć dobrze ten sezon
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela