betclic

Dariusz Wdowczyk: Walczymy o mistrzostwo!

Ostatnia aktualizacja: 16/07/16 11:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Przed każdym spotkaniem odczuwam pewnego rodzaju tremę. Zawsze przed pierwszym meczem jest kilka znaków zapytania - mówił przed sobotnim pojedynkiem z Pogonią Szczecin trener krakowskiej Wisły, Dariusz Wdowczyk.

- Za nami trudne przygotowania, za którymi piłkarze nie bardzo przepadają. Wszystko jednak przebiegało bez zakłóceń i udało się zrealizować wszystko, co sobie zaplanowaliśmy. Mamy za sobą bardzo wymagające treningi i uważam, że jesteśmy gotowi na to starcie
- przyznał Wdowczyk cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

- Jeśli chodzi o nasze oczekiwania na ten sezon to zdecydowanie różnią się one od tych, które były gdy przyszedłem do Wisły. Wtedy walczyliśmy o pierwszą ósemkę. Teraz myślę, że znalezienie się w górnej połowie tabeli to nasz obowiązek. Chcemy grać dobrze i wygrywać, a walka o europejskie puchary i tytuł to nasz główny cel na ten sezon - dodał szkoleniowiec.

Zanim Dariusz Wdowczyk objął drużynę Wisły, pracował w zespole Dumy Pomorza. Na piątkowej konferencji prasowej nie mogło więc zabraknąć pytania o jego były zespół. -
Mam bardzo dobre wspomnienia ze Szczecina. Tam dano mi szansę powrotu do zawodu i mimo że początkowo patrzono na to z dużym dystansem, to graliśmy atrakcyjną i ładną piłkę, osiągając niezłe wyniki. Zdarzały się również porażki takie jak z Wisłą tu przy Reymonta, czy w Szczecinie, ale sądzę, że pozostawiliśmy tam po sobie dobre wrażenie - wspominał opiekun Wiślaków.

Pierwszy gwizdek sędziego na Reymonta 22 zabrzmi o godzinie 18:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela