betclic

Dariusz Wdowczyk: Wiemy jak gra Jagiellonia

Ostatnia aktualizacja: 09/09/16 17:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

- Wiemy jak gra rywal. Często oddaje inicjatywę przeciwnikowi, pozwala się atakować i groźnie kontruje. W przygotowaniach do tego spotkania zwracamy na to uwagę i staramy się tak ułożyć naszą grę, by zneutralizować to zagrożenie - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Jagiellonią Białystok szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie trzy "oczka".

- Solidnie popracowaliśmy w tej przerwie na reprezentację i dzięki temu mogliśmy się lepiej przygotować do rywalizacji z Jagiellonią. Z ostatnio kontuzjowanych zawodników tylko Zdenek Ondrasek i Jakub Bartosz nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu przed tym meczem - stwierdził Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że Jagiellonia u siebie jest bardzo groźna. Jest to dobrze zorganizowany zespół zarówno w ataku, jak i w obronie. Szczególną uwagę musimy zwrócić na Konstantina Vassiljeva, który jest świetnym kreatorem gry - kontynuował.

- Wiemy jak gra drużyna Jagiellonii. Często oddaje inicjatywę przeciwnikowi, pozwala się atakować i groźnie kontruje. W przygotowaniach do tego spotkania zwracamy na to uwagę i staramy się tak ułożyć naszą grę, by zneutralizować to zagrożenie. Przed tym starciem skupiamy się jednak tylko na sobie i zwracamy uwagę głównie na naszą grę, która musi być lepsza - dodał były opiekun Pogoni Szczecin.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela