betclic

"Darmian wróci do składu Manchesteru"

Ostatnia aktualizacja: 19/11/15 19:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. kayintveen / Shutterstock.com

Były irlandzki piłkarz, Denis Irwin wyraził nadzieję, że Matteo Darmian wkrótce wróci do swojej optymalnej formy i odniesie sukces w Manchesterze United. 25-letni obrońca dołączył do drużyny "Czerwonych Diabłów" podczas letniego okienka transferowego i wywalczył sobie miejsce w podstawowym składzie, jednak w ostatnich tygodniach stracił je na rzecz Ashley'a Younga.

- Darmian przeszedł na Old Trafford i grał fantastycznie. Czasami jednak traci się motywację, kiedy przywyknie się do Premier League - powiedział Irwin w rozmowie z "Manchester Evening News".

- Matteo ma konkurencję w postaci Ashley'a Younga, który na prawej obronie radzi sobie znakomicie. Nie wiem, czy Anglik widzi się bardziej w roli skrzydłowego, ale w meczu z Crystal Palace grał naprawdę bardzo dobrze - dodał.

- Jestem przekonany, że Darmian znowu zacznie walczyć o występy w podstawowej jedenastce. Kiedy zmienił klub, musiał odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W Anglii panuje odmienny klimat, jest inna kultura i inaczej gra się w piłkę. Czasami przerwa w grze może odnieść pozytywny skutek. Myślę, że po tym wszystkim wróci silniejszy - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Memsztyl
Zarejestrowany od: 1290 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +581
Kibicuje:
Manchester United Anglia Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
20.11.2015 / 10:14:55
Nie no Young to Young , znakomity grajek radzi se na każdej pozycji grał jako lewy pomocnik a tera jako obrońca