betclic

Darmowy zakład 40zł na finał Euro 2016. Polecają Hajto i Żurawski

Ostatnia aktualizacja: 09/07/16 12:49, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Betano

Wreszcie wielki finał! A w nim reprezentacje Francji i Portugalii. O ile obecność tych pierwszych nie dziwi, o tyle mało kto spodziewał się, że Cristiano Ronaldo i spółka mogą zajść aż do ostatniego etapu turnieju. Wielu ekspertów przewiduje łatwe zwycięstwo Francuzów i faktycznie są oni faworytem tego spotkania, z atrakcyjnym kursem przekraczającym 2,0 w Betano.  Również stawiasz na Francję? A może zaryzykujesz, stawiając na Portugalię po kursie ponad 4,5? Mamy dla Ciebie fajną opcję - darmowy zakład 40zł w Betano!

Rejestrując się poprzez ten link, otrzymujesz możliwość skorzystania z całej gamy bonusów przygotowanych przez firmę. W pierwszej kolejności otrzymasz standardowy bonus 100% od pierwszej wpłaty, do 200zł. Aby z niego skorzystać musisz wpłacić na swoje konto minimum 20zł, a Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona (przykładowo, wpłacając 200zł, będziesz miał 400zł na grę).

Następnie skorzystaj z darmowego zakładu ("Full bet") na mecz Portugalia - Francja. Wystarczy, że wybierzesz dowolny zakład za 40zł, po kursie przynajmniej 1,5, a opcja darmowego zakładu 40zł pojawi się do zaznaczenia przy Twoim kuponie.

Nieźle? To jeszcze nie wszystko! Betano jest bardzo aktywnym bukmacherem i proponuje swoim graczom wiele promocji na różne rozgrywki. Np. na mecz Portugalia - Francja możesz skorzystać ze zwrotu stawki, jeśli Griezmann lub Ronaldo strzelą bramkę. W stałej ofercie Betano znajdziesz też bardzo ciekawą opcję "zakłady z marżą 0%". Co to oznacza? Zdecydowanie wyższe kursy i możliwość zarobienia większych pieniędzy na tym samym zakładzie.

Przekonany? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z oferty bonusowej Betano.


Najważniejsze warunki promocji 100% do 200zł

Bonus 100% do 200zł musi być obrócony min. 5 razy, po kursie min. 1,65, przed dokonaniem wypłaty. Obrotowi podlega zarówno wpłacona suma, jak i kwota bonusu. Przykładowo, jeśli wpłacisz 200zł i otrzymasz 200zł bonusu, to musisz wykonać łączny obrót kwotą min. 2000zł (obstawiając zakłady po kursie przynajmniej 1,65), zanim zlecisz wypłatę środków.
- Nie zlecaj wypłaty, dopóty nie wykonasz obrotu! W ten sposób utracisz kwotę bonusu. W każdej chwili możesz sprawdzić saldo podstawowe i bonusowe na Twoim koncie.
- Zakłady "0% marży" nie są wliczane do obrotu bonusu.
- Od momentu dokonania wpłaty, masz 60 dni na dokonanie obrotu. Jeśli tego nie zrobisz, kwota bonusu przepadnie.
- Punkt 14 regulaminu promocji nie ma znaczenia, jeśli chcesz skorzystać zarówno z bonusu startowego, jak i z darmowego zakładu na Polska-Irlandia Północna. W tym przypadku, można wykorzystać oba bonusy.

Źródło: własne / artykuł sponsorowany

Tagi: