betclic

Darmowy zakład 40zł na mecz Szwajcaria - Polska. Polecają Hajto i Żurawski

Ostatnia aktualizacja: 24/06/16 16:38, Komentarzy: 2

0
2
Fot. Betano

Reprezentacja Polski na tych Mistrzostwach Europy wykonała już plan minimum, awansując z grupy. Czy jednak możemy przypuszczać, że zawodnicy Adama Nawałki są nasyceni? Z pewnością nie, gdyż - jak wiemy - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Polska uznawana jest za minimalnego faworyta starcia ze Szwajcarią, ale typując na naszych, wciąż można otrzymać świetny kurs u bukmachera. Polecamy patriotyczny zakład na Polskę, tym bardziej, iż tym razem można otrzymać dodatkowy darmowy zakład 40zł od bukmachera Betano!

Rejestrując się poprzez ten link, otrzymujesz możliwość skorzystania z całej gamy bonusów przygotowanych przez firmę. W pierwszej kolejności otrzymasz standardowy bonus 100% od pierwszej wpłaty, do 200zł. Aby z niego skorzystać musisz wpłacić na swoje konto minimum 20zł, a Twoja pierwsza wpłata zostanie podwojona (przykładowo, wpłacając 200zł, będziesz miał 400zł na grę).

Następnie skorzystaj z darmowego zakładu ("Full bet") na mecz Szwajcaria - Polska. Wystarczy, że wybierzesz dowolny zakład za 40zł w meczu Polaków, po kursie przynajmniej 1,5, a opcja darmowego zakładu 40zł pojawi się do zaznaczenia przy Twoim kuponie.

Nieźle? To jeszcze nie wszystko! Betano jest bardzo aktywnym bukmacherem i proponuje swoim graczom wiele promocji na Euro 2016 i nie tylko. Np. na mecz Portugalia - Chorwacja możesz skorzystać ze zwrotu stawki, jeśli sędzia pokaże czerwoną kartkę w trakcie spotkania. W stałej ofercie Betano znajdziesz też bardzo ciekawą opcję "zakłady z marżą 0%". Co to oznacza? Zdecydowanie wyższe kursy i możliwość zarobienia większych pieniędzy na tym samym zakładzie.

Przekonany? Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z oferty bonusowej Betano.


Najważniejsze warunki promocji 100% do 200zł

Bonus 100% do 200zł musi być obrócony min. 5 razy, po kursie min. 1,65, przed dokonaniem wypłaty. Obrotowi podlega zarówno wpłacona suma, jak i kwota bonusu. Przykładowo, jeśli wpłacisz 200zł i otrzymasz 200zł bonusu, to musisz wykonać łączny obrót kwotą min. 2000zł (obstawiając zakłady po kursie przynajmniej 1,65), zanim zlecisz wypłatę środków.
- Nie zlecaj wypłaty, dopóty nie wykonasz obrotu! W ten sposób utracisz kwotę bonusu. W każdej chwili możesz sprawdzić saldo podstawowe i bonusowe na Twoim koncie.
- Zakłady "0% marży" nie są wliczane do obrotu bonusu.
- Od momentu dokonania wpłaty, masz 60 dni na dokonanie obrotu. Jeśli tego nie zrobisz, kwota bonusu przepadnie.
- Punkt 14 regulaminu promocji nie ma znaczenia, jeśli chcesz skorzystać zarówno z bonusu startowego, jak i z darmowego zakładu na Polska-Irlandia Północna. W tym przypadku, można wykorzystać oba bonusy.

Źródło: własne / artykuł sponsorowany
Junior
rasit20
Zarejestrowany od: 444 dni
Ilość komentarzy: 69
Oceny: +599
25.06.2016 / 11:04:09
/ 1
ale mi promocja... przejebiesz hajs zanim sie obejrzysz... a co dopiero mowić o 5 obrotach haha
Solidny ligowiec
ECIII
Zarejestrowany od: 553 dni
Ilość komentarzy: 1552
Oceny: +2154
Kibicuje:
Everton AS Monaco Bayern Monachium Hoffenheim AC Milan AS Roma Inter Mediolan Napoli Zagłębie Lubin Polska
24.06.2016 / 18:21:26
/ -4
Hajto?Jaki jutro będzie wynik?