betclic

David Luiz: Jestem wszechstronnym zawodnikiem

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 18:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988/Shutterstock

- Nie ma znaczenia, gdzie trener mnie wystawi. Mogę zagrać na każdej pozycji, wszystko zależy od menadżera. Dla mnie priorytetem jest zawsze drużyna - powiedział w swoim ostatnim wywiadzie zawodnik londyńskiej Chelsea, David Luiz. 

29-letni Brazylijczyk na Stamford Bridge wrócił podczas ostatniego okienka transferowego. The Blues zapłacili za reprezentanta Canarinhos trzydzieści cztery miliony funtów. Warto zaznaczyć, że do PSG wychowanek Esporte Clube Vitoria odchodził za nieco ponad czterdzieści dwa miliony. 

- Nie ma znaczenia, gdzie trener mnie wystawi. Mogę zagrać na każdej pozycji, wszystko zależy od menadżera. Dla mnie priorytetem jest zawsze drużyna. Za wszelką cenę chce pomagać zespołowi - stwierdził David Luiz w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej klubu z Londynu.

- Antonio Conte jest niesamowitym trenerem. Ma sporą wiedzę taktyczną, na każdy mecz dobiera najkorzystniejsze ustawienie. Powtórzę jeszcze raz, że nie ma znaczenia, gdzie będę grał. Z powodzeniem mogę występować na kilku pozycjach - dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!