betclic

Dawid Kownacki: Jesteśmy dobrą drużyną

Ostatnia aktualizacja: 16/11/16 17:30, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

– Ten rok był dla nas udany i tym spotkaniem dobrze go podsumowaliśmy. Teraz trzeba pokazać, że zwycięstwo nie było przypadkowe – stwierdził po starciu towarzyskim z Niemcami (1:0) młodzieżowy reprezentant Polski, Dawid Kownacki.

Grający na co dzień w poznańskim Lechu napastnik strzelił jedynego gola w tym meczu. Na listę strzelców młody snajper wpisał się w 57. minucie rywalizacji. Warto zaznaczyć, że spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się w Tychach.

– Po meczu była ogromna radość, bo wygraliśmy z Niemcami i nie straciliśmy gola. Ten rok był dla nas udany i tym spotkaniem dobrze go podsumowaliśmy. Teraz trzeba pokazać, że zwycięstwo nie było przypadkowe. Jesteśmy dobrą drużyną, kolektywem i to właśnie był klucz do wygranej – powiedział Dawid Kownacki, cytowany przez "lechpoznan.pl".

– Przez tydzień przebywaliśmy na zgrupowaniu i mieliśmy czas, żeby dobrze popracować. Stały fragment gry, po którym strzeliliśmy gola był przez nas ćwiczony. Mamy różne rozwiązania wykonywania rzutów wolnych oraz rożnych i niezależnie czy dośrodkowanie jest na długi czy krótki słupek, zawsze ktoś musi zamykać akcję
– dodał.

Forma Kownackiego w ostatnich tygodniach wyraźnie zwyżkuje. Oprócz dobrych występów w młodzieżówce w ostatnich trzech meczach ligowych zdobył trzy bramki.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Kombinatorzy
Zarejestrowany od: 482 dni
Ilość komentarzy: 189
Oceny: +1151
Kibicuje:
Liverpool FC Polska
16.11.2016 / 19:01:14
Rośnie nam nowe uzdolnione pokolenie piłkarzy :)

Tabela