betclic

Dawid Kudła: Nie możemy lekceważyć Ruchu

Ostatnia aktualizacja: 13/04/16 18:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

W najbliższej kolejce Ekstraklasy Pogoń Szczecin zagra przed własną publicznością z Ruchem Chorzów. Bramkarz "Portowców", Dawid Kudła przyznał, że jego zespół nie będzie miał łatwego zadania.

- Nie możemy lekceważyć zespołu z Chorzowa. To jedyna drużyna, która pokonała nas w tym roku. Musimy być uważni, bo ostatnio było blisko wygranej, a skończyło się bez punktów - powiedział 24-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Teraz nie będzie "zmiłuj się", słabszych przeciwników nie ma, grupa jest wyrównana. Grają ci, którzy byli najlepsi przez cały sezon. Różnice punktowe są minimalne. Mecz z Legią pokazał jednak, że walczymy jak równy z równym z liderem. To był "najlepszy" z całej serii naszych remisów - kontynuował.

- Atmosfera w szatni jest dobra, bo mamy ludzi, którzy ją tworzą. To początek rundy finałowej, więc chciałbym, żebyśmy pokazali dobry futbol i wygrali. To może być podstawą dobrego występu w całej fazie finałowej. Chcemy na koniec przynajmniej utrzymać trzecie miejsce w tabeli, ale to jest minimum, bo wierzymy, że może być lepiej niż jest i uda się kogoś dogonić - dodał.

- Finisz ligi będzie dynamiczny. Mamy sporo młodych zawodników, którzy nie zawodzą, tak jak ostatnio Kuba Piotrowski w Zabrzu. Każdy z nich jest głodny gry i z chęcią zastąpi kolegę z zespołu jeśli będzie taka potrzeba - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela