betclic

Dawid Kudła: Pogoń ma na Śląsku wielu fanów

Ostatnia aktualizacja: 28/03/16 12:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

– Część rodziny kibicuje Górnikowi Zabrze, ale dzięki mnie również zaczęli dopingować Pogoń Szczecin. Wiem, że Pogoń ma na Śląsku wielu fanów. Cieszę się, bo przeze mnie zarazili się piłką nożną – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie bramkarz granatowo-bordowych, Dawid Kudła.

W obecnie trwających rozgrywkach Ekstraklasy młody gracz rozegrał siedemnaście meczów, w tym szesnaście od pierwszej do ostatniej minuty. Puścił w nich dwadzieścia bramek. Trzy razy schodził z boiska z czystym kontem.

– Święta spędzam u mamy, która wszystko przygotowuje. Można powiedzieć, że ja przyjechałem na gotowe – przyznał zawodnik Portowców, cytowany przez "pogonszczecin.pl".

– Czas świąteczny jest bardzo fajny. Można go spędzić z rodziną. Tego czasu w sezonie brakuje. To jest ten okres, który mogę poświęcić właśnie rodzinie i odpokutować, że długo mnie nie ma w domu – kontynuował niezwykle utalentowany golkiper.

– Część rodziny kibicuje Górnikowi Zabrze, ale dzięki mnie również zaczęli dopingować Pogoń Szczecin. Wiem, że Pogoń ma na Śląsku wielu fanów. Z kim bym nie rozmawiał to mówi, że ogląda nasze mecze. Cieszę się, bo przeze mnie zarazili się piłką nożną – zaznaczył.

– Myślę, że jak będziemy wracać z Zabrza, to będzie szczęśliwa podróż, w dobrych nastrojach dla Pogoni – dodał 24-latek, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Górniku Zabrze.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela