Trener Albańczyków: Byliśmy zbyt nerwowi

Ostatnia aktualizacja: 12/06/16 13:47, Komentarzy: 2

0
2

Reprezentacja Albanii rozpoczęła udział w mistrzostwach Europy od porażki 0:1 ze Szwajcarią. Trener "Czerwono-Czarnych", Gianni De Biasi powiedział, że jego piłkarze nie poradzili sobie z presją.

– Wszyliśmy na boisko zbyt podekscytowani i zbyt nerwowi. To zaprzepaściło nasze przygotowanie do meczu. Powinniśmy byli spisać się lepiej. Musimy się poprawić. Teraz rozpoczynamy przygotowania do starcia z Francją – powiedział włoski trener.

Jedynego gola dla Szwajcarii strzelił Fabian Schaer w piątej minucie gry. Dziewięć minut przed przerwą czerwoną kartkę obejrzał albański obrońca, Loric Cana.

Albania w drugim meczu na Euro 2016 zmierzy się z Francją. Spotkanie rozegrane zostanie w środę na Stade Velodrome w Marsylii.