betclic

De Boer: Musimy zagrać tak jak PSV

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 18:05, Komentarzy: 0

0
0
Fot. mgilert, Shutterstock

Szkoleniowiec Ajaksu Amsterdam, Frank de Boer stwierdził na konferencji prasowej, że w pojedynku Ligi Europy z Celtikiem Glasgow jego zespół powinien wziąć przykład z PSV Eindhoven.

Holender przyznał, że jego piłkarze powinni zainspirować się grą mistrza Holandii, który wygrał z Manchesterem United na inaugurację Ligi Mistrzów.

- PSV pokazało nam jak powinno się grać. Musimy się tak zaprezentować w jutrzejszym meczu. Taktyka jest bardzo ważna, ale najważniejsze jest ogromne zaangażowanie i włożenie w grę całego serca - powiedział de Boer.

- Celtic jest groźny i to nie będzie łatwy pojedynek. Wydaje mi się jednak, że możemy wygrać. Często osiągamy korzystne wyniki z brytyjskimi klubami, ponieważ one chcą grać w piłkę, a to stwarza nam dużo miejsca - dodał Holender.

De Boer potwierdził, że na boisku nie pojawi się Johnny Heitinga, który nie dojdzie do pełni zdrowia. Na środku obrony zagra najprawdopodobniej Jairo Riedewald. Młody Holender wierzy w swój zespół i twierdzi, iż wszyscy zawodnicy wiedzą o co grają.

- Mamy dobrą drużynę. Każdy ma ten sam cel, którym jest awans do fazy pucharowej - mówił 19-letni piłkarz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!