betclic

"De Boer pracował 24 godziny na dobę dla Interu"

Ostatnia aktualizacja: 04/11/16 13:33, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Inter Mediolan przed kilkoma dniami zwolnił trenera Franka de Boera. Piero Ausilio, dyrektor klubu z San Siro, powiedział, że taka decyzja była koniecznością.

- Kiedy dochodzi do zmiany trenera, to każdy jest za to odpowiedzialny. Wszyscy jesteśmy razem, na dobre i na złe, dyrektorzy i zawodnicy, wszyscy są jedną częścią - powiedział Ausilio w rozmowie ze "Sky Sport Italia".

- Byliśmy zmuszeni do tej nagłej zmiany na ławce. Jest nowy kierunek i bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy jedności oraz starań, aby wyjść z tej sytuacji - dodał.

- De Boer przyszedł zbyt szybko w tej sytuacji. Projekt był ambitny, on jest wielkim profesjonalistą i pracował 24 godziny na dobę dla Interu. Były dobre mecze i te mniej imponujące, jednak przede wszystkim nie było wyników. Nie można akceptować Interu, który przegrywa tak wiele meczów - podkreślił.

"Nerazzurri" zajmują 12 miejsce w tabeli Serie A po 11 rozegranych spotkaniach. W grupie K Ligi Europy, po czterech meczach, plasują się na ostatniej lokacie, tracąc do drugiego Southamptonu cztery punkty.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
DzizuSS
Zarejestrowany od: 333 dni
Ilość komentarzy: 251
Oceny: +1576
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
04.11.2016 / 13:40:00
Szkoda go, Franek był zajebistym piłkarzem i zawsze go będę cenił. Ale na ławce trenerskiej mu nie wychodzi.. może ma pecha, a może po prostu się do tego nie nadaje.. nie wiem. Życzę szczęścia.

Tabela