betclic

De Bruyne: Nie wiem, gdzie zagram

Ostatnia aktualizacja: 28/07/15 13:35, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo / Shutterstock.com

24-letni belgijski pomocnik, Kevin De Bruyne przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż jego kariera zawieszona jest w próżni, bowiem w dalszym ciągu nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie ligowym.

Ostatnio wiele miejsca zarówno w brytyjskiej, jak i niemieckiej prasie poświęcano spekulacjom na temat transferu byłego gracza londyńskiej Chelsea. W gronie zespołów zainteresowanych usługami niezwykle utalentowanego zawodnika wymieniano między innymi Paris Saint-Germain oraz Manchester City.

Podobno Obywatele nawet złożyli konkretną propozycję VfL Wolfsburg, która gwarantowała zarobek rzędu 40 milionów funtów.

- Nie wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie - stwierdził Kevin De Bruyne, cytowany przez "Sky Sports".

- W tej chwili przede wszystkim muszę skupić się na treningach i w pełni przygotować się do sezonu. Później zobaczymy co się wydarzy - kontynuował wychowanek rodzimego KRC Genk.

- Człowiek czuje się wyjątkowo, gdy jego osobą interesują się wielkie europejskie kluby. Nie będę ukrywał, iż o tym nie myślę na co dzień - dodał 38-krotny reprezentant swojego kraju (strzelił w barwach Czerwonych Diabłów osiem bramek).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela