betclic

De Gea: Atmosfera w MU jest świetna

Ostatnia aktualizacja: 16/12/15 16:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. kayintveen/Shutterstock

David de Gea stwierdził, że w Manchesterze United panuje świetna atmosfera, a wszyscy zawodnicy pragną jak najlepiej dla klubu.

- Atmosfera tutaj jest świetna - zapewnił hiszpański bramkarz cytowany przez serwis goal.com.

- W szatni jesteśmy zjednoczeni, są tutaj wspaniali chłopcy i wszyscy jesteśmy zadowoleni z grupy piłkarzy, jaką posiadamy. Sądzę, że to bardzo ważne, jeśli drużyna chce osiągać sukcesy - powiedział.

- Mamy bardzo młody zespół. Myślę, że młodzi zawodnicy, którzy przychodzą, pasują do nas naprawdę dobrze - ocenił reprezentant Hiszpanii.

- To są dobrzy gracze i koniec końców reprezentują przyszłość Manchesteru United. Sądzę, że stopniowo będą stawać się piłkarzami pierwszego zespołu. Jesteśmy zachwyceni, że są z nami - przyznał De Gea.

- Wiemy, że grudzień jest zawsze trudnym miesiącem, w którym gra się dużo. Musimy więc poprawić naszą grę i zakończyć miesiąc z kilkoma dobrymi rezultatami. Pracujemy nad tym - zapewnił.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
GerAri
Zarejestrowany od: 645 dni
Ilość komentarzy: 1060
Oceny: +8220
Kibicuje:
Liverpool FC Bayern Monachium Widzew Łódź Polska FC Barcelona Warta Sieradz
17.12.2015 / 12:38:25
Atmosferę budują przede wszystkim wyniki, a jeśli ich za bardzo nie ma, a atmosfera jest świetna, to coś jest nie tak. Ale w sumie kasa się zgadza, na co mają narzekać...

Tabela