betclic

De Gea: Pozostanie w Manchesterze United świetną decyzją

Ostatnia aktualizacja: 12/11/15 14:10, Komentarzy: 3

6
3
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

David De Gea jest zadowolony z przedłużenia kontraktu z Manchesterem United. Hiszpański bramkarz cieszy się ze wsparcia otrzymanego od Louisa van Gaala i kibiców "Czerwonych Diabłów".

Latem zainteresowany pozyskaniem De Gei był Real Madryt. Negocjacje trwały bardzo długo, ale ostatecznie transfer nie doszedł do skutku, bo oba kluby nie zdążyły go przeprowadzić w regulaminowym terminie. Kilka dni później Hiszpan podpisał nową umowę z dotychczasowym pracodawcą.

- Czułem, że przedłużenie kontraktu z Manchesterem United jest najlepszą rzeczą, jaką mogę zrobić. Cieszę się, że jestem w jednym z najlepszych klubów na świecie, w którym czuje się kochany przez kibiców. Ich reakcja na mój powrót do gry była imponująca. Aż włosy stanęły mi dęba! To trudne do opisania, ale bardzo to doceniam - powiedział De Gea. 

- Podczas okna transferowego wszystko może się zdarzyć. Były trudne chwile, dziwne momenty, ale to pomogło mi dojrzeć. Dzięki temu stałem się silniejszy - dodał bramkarz Manchesteru United.

25-letni Hiszpan jest też wdzięczny Louisowi van Gaalowi za wsparcie po długim zamieszaniu związanym z jego możliwym przejściem do Realu Madryt.

- To bardzo silny i twardy trener, a my staramy się pokazywać te cechy na boisku. Poza tym pracuje bardzo metodycznie. Mam do niego wiele szacunku. Van Gaal jest dobrym i szczerym człowiekiem. Można z nim porozmawiać o wszystkim, a on sporo żartuje. Mamy normalne relacje. Obaj chcemy wszystkiego najlepszego dla klubu. Kiedy transfer do Realu nie wypalił, to van Gaal dodał mi dużo pewności siebie - mówi De Gea. 
Źródło: ESPN.co.uk
Dodaj komentarz
Junior starszy
milik
Zarejestrowany od: 578 dni
Ilość komentarzy: 163
Oceny: +43
Kibicuje:
Juventus Turyn
12.11.2015 / 18:19:58
manchester do boju
Solidny ligowiec
K.R.U.L.
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 1713
Oceny: +13857
Kibicuje:
Manchester United Francja Parma Atlético Madryt
12.11.2015 / 17:34:34
Oby zostal w MU jak najdluzej
Kluczowy zawodnik
Dumbass
Zarejestrowany od: 912 dni
Ilość komentarzy: 2041
Oceny: +21608
Kibicuje:
Manchester United
12.11.2015 / 14:33:17
Mam nadzieję, że Daisy uporządkuje grę i zaczniemy grać nieco ofensywniej.

Tabela