betclic

De Gea zacznie sezon w United

Ostatnia aktualizacja: 25/07/15 10:44, Komentarzy: 0

8
0
Fot. melis / Shutterstock.com

Menedżer Manchesteru United Louis van Gaal zadeklarował, że David de Gea stanie w bramce "Czerwonych Diabłów" podczas meczu otwierającego angielski sezon ligowy - informuje dziennik "AS".

Holender zgodził się na udzielenie wywiadu przed sobotnim spotkaniem pomiędzy "Czerwonymi Diabłami" a FC Barceloną. Nie był jednak w nastroju do odpowiadania na pytania związane z rynkiem transferowym.

Van Gaal oznajmił, że nie wszystko, co można przeczytać w gazetach, jest prawdą. Szkoleniowiec potwierdził również, że jego hiszpański golkiper zagra w meczu przeciwko Katalończykom.

- Kiedy zawodnik jest kontuzjowany podczas przygotowań do sezonu, jest tak samo, jak w innych przypadkach - trzeba czekać. Daję swoim piłkarzom czas na wyzdrowienie - powiedział van Gaal.

- David będzie gotowy na rozpoczęcie sezonu przeciwko Spurs. Głównie dlatego, że zagra również w sobotę - podkreślił menedżer.

Szkoleniowiec poświęcił również kilka słów spotkaniu z Barcą i jej trenerowi.

- Mam wspaniałe wspomnienia związane z Luisem Enrique. Był moim zawodnikiem, zawsze dawał z siebie 100 procent. Zdobył dla mnie wiele bramek, bardzo go lubię - zakończył Holender.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela