De Gea zatrzymał Liverpool! Fenomenalne parady bramkarza Manchesteru [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 17/10/16 22:51, Komentarzy: 35

2
35

Liverpool zremisował z Manchesterem United w rozegranym na własnym stadionie meczu zamykającym ósmą kolejkę Premier League.

Pierwsza połowa mogła być dla zgromadzonych na stadionie i przed telewizorami kibiców rozczarowaniem. Brakowało sytuacji podbramkowych, nie mówiąc już o naprawdę groźnych, czy chociażby celnych strzałach.

Nie można za to odmówić piłkarzom woli walki - starcia były zacięte, a tuż przed przerwą dwójka zawodników gości została ukarana żółtymi kartkami. Najpierw obejrzał ją Bailly za atak na Daniela Sturridge'a, a chwilę później Ashley Young przekonał się, że nie warto wywierać nacisków na sędziego (próbował wymusić ukaranie Hendersona) i również obejrzał kartonik, tyle że za dyskusje z arbitrem.

Na pierwszą naprawdę groźną okazję czekaliśmy aż do 55 minuty, kiedy świetne dośrodkowanie Paula Pogby trafiło na głowę Ibrahimovicia, ten jednak skontrował piłkę tak, że ta zamiast do bramki przeturlała się wzdłuż pola karnego i nie natrafiła na żadnego z partnerów szwedzkiego snajpera.

Kilka minut później Emre Can odpowiedział akcją w polu karnym i strzałem z kilku metrów, który jednak fenomenalnie "wyjął" David de Gea.

W 71 minucie Coutinho mógł zdobyć jedną ze swoich firmowych bramek po uderzeniu zza pola karnego, ale de Gea znów popisał się kapitalną interwencją i wybił piłkę zmierzająca do bramki.

Do końca spotkania bramki nie padły. Liverpool podzielił się punktami z Manchesterem United i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli Premier League. Diabły plasują się trzy lokaty niżej.
leniwiec
Zarejestrowany od: 99 dni
Ilość komentarzy: 1143
Oceny: +4666
Manchester United Tottenham Hotspur Real Madryt
18.10.2016 / 19:27:20
Wynik cieszy, patrząc na ogólną formę i rozmach The Reds. A co do Davida, na linii jest fenomenalnym bramkarzem, ma refleks jak mało kto. Musi jeszcze popracować nad wyjściami z bramki, bo tu zdarzają mu się potknięcia. Jeśli to poprawi, będzie jednym z najlepszych na świecie.
Oceny: +1140
AC Milan Napoli Ajax Amsterdam Pogoń Szczecin Arka Gdynia Polska Valencia Real Madryt FC Barcelona Atlético Madryt
/ -13
tylko sie cieszyc ze patalachy zremisowaly !!!!!!!!!!!!

18.10.2016 / 08:45:11
De gea zrobil swoje ... united bez polotu zero sytuacji... liverpool gra obecnie o wiele lepsza i ladniejsza pilke od united ... widac bylo wczoraj delikatne spiecie w pilkarzach wiadomo duza stawka spotkania... ale jednego jestem pewien w tym roku nawet 7 zespolow do ostatniej kolejki moze bic sie o mistrza chyba ze everton odpadnie z poscigu ale druzyna jest poukladana i sa bardzo mocni w tym roku... szykuje sie nam bardzo ciekawy rok PL!! i moze dzieki temu druzyny z anglii w przyszlym roku pokaza cos w LM bo w tym nie wroze sukcesow... no chyba ze leicester pokazali juz w tamtym roku ze warto sie z nimi liczyc...
kicek18
Zarejestrowany od: 54 dni
Ilość komentarzy: 58
Oceny: +616
Brazylia Manchester United Borussia Dortmund Lech Poznań Polska
18.10.2016 / 07:30:47
Co tu dużo mówić, nie raz uratował tyłek MU, klasa światowa ;)
arthy
Zarejestrowany od: 1533 dni
Ilość komentarzy: 2692
Oceny: +10932
Manchester United PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Wisła Kraków Real Madryt
18.10.2016 / 04:45:59
Ogladalem, gra Utd w srodku pola calkiem niezla. Byli lepsi od Liverpoolu, ktory przeciez ostatnio gra swietnie. Jednak atak to porazka. Rashford czy inny young ciagnie po skrzydle i juz chce wrzucac a tam ledwo jeden zlatan. Tak sie worka goli nie da strzelic. No a De Gea to osobna bajka. On czesto gra swoj mecz. Do niedawna za najlepszych uznawalem Neuera i Courtois, ale teraz nie wiem zy hiszpan nie jest jedna top1. Poza tym on czesto wygrywa konkurs na najlepszego gracza meczu wsord kibicow utd, a to nie dobrze siadczy o druzynie i jej mozliwosciach ofensywnych
Oceny: +539
Arsenal Londyn Liverpool FC PSG Borussia Dortmund Juventus Turyn Górnik Zabrze Polska Atlético Madryt
18.10.2016 / 02:50:56
Pozwól że sprecyzuję "W 84 minucie o włos od sytuacji sam na sam był" Firmino nie Coutinho. :) Moim zdaniem David De Gea zawodnikiem meczu choć liczyłem na wygraną LFC. :>
Radbug
Zarejestrowany od: 655 dni
Ilość komentarzy: 286
Oceny: +2810
Liverpool FC Polonia Warszawa Levante Lechia Gdańsk Motor Lublin
17.10.2016 / 23:49:58
De Gea jak zwykle gra mecz życia w meczach z Liverpoolem.
17.10.2016 / 23:24:49
De Gea z parada sezonu. Jeśli by to weszło to Cou w top 3 sezonu.
skoczek121@interia.eu
Zarejestrowany od: 161 dni
Ilość komentarzy: 61
Oceny: +547
Manchester United Anglia AS Monaco PSG Francja AS Roma Juventus Turyn PSV Eindhoven Holandia Porto
17.10.2016 / 23:18:33
De Gea to największa gwiazda składzie United, dzięki ci za punkt Davide :)
Wojtek-YNWA
Zarejestrowany od: 482 dni
Ilość komentarzy: 562
Oceny: +2806
Liverpool FC Polska
17.10.2016 / 23:08:01
"W 84 minucie o włos od sytuacji sam na sam z de Geą był Coutinho, ale w ostatniej chwili świetnie wyłuskał mu piłkę Valencia. " mi się wydaję że to był FIRMINO. Mała pomyłka
/ -33
takie coś to i ja bym wybronił on jest cienki tak jak Casillas.
17.10.2016 / 22:59:48
Jakżeby inaczej... Nikt oprócz de Gei by tego nie obronił.
Voyton
Zarejestrowany od: 227 dni
Ilość komentarzy: 79
Oceny: +65
Węgry Polska Słowacja FC Barcelona Lechia Gdańsk
17.10.2016 / 22:59:28
Zdecydowanie przyjemniejszym meczem do ogladania bylo starcie Eibaru z Osasuna.
17.10.2016 / 23:07:28
Jestem tego samego zdania! Po co nam prawy obrońca skoro Valencia w każdym meczu pokazuje jakim jest kozakiem i to już tyle sezonów :)
17.10.2016 / 22:55:37
Dobre tempo meczu, sporo sytuacji ale brak tych kluczowych co by wprawily kibicow w ekstaze. Mecz mogl sie podobac fanom Manchesteru, Liverpoolu i Premier League dla reszty moglo troche wiac nuda. Pierwsza polowa dla Man Utd, druga to juz Liverpool rzadzil.
17.10.2016 / 22:54:47
Strasznie się to oglądało, pierwsza połowa nuda jak flaki z olejem, w drugiem już trochę lepiej (w szczególności Liverpool), ale całościowo jak ktoś nie oglądał to nic nie stracił
17.10.2016 / 22:54:27
Mecz z którego zadowolony jest każdy tylko nie Liverpool i United..
ZielonYyy
Ilość komentarzy: 3792
Oceny: +25804
Liverpool FC Borussia Dortmund FC Barcelona Raków Częstochowa
17.10.2016 / 23:00:14
Jakoś Mou jak i piłkarze byli mega zadowoleni z wyniku 0:0, tym bardziej, że go bronili przez ponad 30 ostatnich minut.

Historia pisze się na naszych oczach, pierwszy mecz od dawna gdy United grając z Liverpoolem nie walczy o zwycięstwo, a nie jest to decydujący dwumecz.
Mou odmienił United i nie zdziwiłbym się gdyby to on był tą osobą, która poprowadzi na drogę, którą my mam nadzieję skończymy prawie 30 lat bez tytułu mistrzowskiego.
Dziękuje Dobranoc powinieneś całować stopy i ręce De Gea.
Idwtlitpa
Zarejestrowany od: 1037 dni
Ilość komentarzy: 2627
Oceny: +13839
Liverpool FC Lech Poznań Polska
17.10.2016 / 23:27:11
Z tym mistrzostwem to bym się na twoim miejscu trochę wstrzymał... :D Ale zgodzę się z tobą w jednym, nie pamiętam ligowych derbów żeby United bronili remisu, wręcz przeciwnie to zawsze my broniliśmy korzystnego wyniku ewentualnie próbowaliśmy odrobić ale nawet wtedy United nie bronili wyniku tak jak dzisiaj remisu.
FanFootball
17.10.2016 / 23:21:06
Po czym poznałeś że są "mega zadowoleni"? Wpuścili cię do szatni po meczu? Nie martw się, Liverpool gra jak co sezon, nawet dobry początek, później pare remisów z dołem tabeli, i wpi**dol od kandydatów na mistrza.. standard
ownenemy1
Zarejestrowany od: 545 dni
Ilość komentarzy: 247
Oceny: +643
18.10.2016 / 10:34:44
/ -10
Spokojnie, po odejściu SAF przyzwyczaisz się do MU bez mistrza ;)
WeAreLiverpool
Zarejestrowany od: 960 dni
Ilość komentarzy: 1056
Oceny: +4927
18.10.2016 / 10:16:24
Hahaha wpierdol od kandydatów do mistrza? Sprawdź wyniki Live z tymi kandydatami. Zarażony hipokryzją Mou...