Debiut polskiego obrońcy w Nottingham Forest

Ostatnia aktualizacja: 10/08/16 09:24, Komentarzy: 2

0
2

Polski obrońca, Damian Perquis zadebiutował w barwach Nottingham Forest. Jego drużyna w meczu pierwszej rundy Capital One Cup pokonała na wyjeździe Doncaster Rovers 2:1.

Pierwszego gola dla gości strzelił David Vaughan w 11. minucie spotkania. Po przerwie do wyrównania doprowadził Liam Mandeville, ale wynik na 2:1 ustalił w doliczonym czasie gry Jamie Ward. Perquis rozegrał cały mecz.

Porażkę poniosła natomiast drużyna innego Polaka, Birmingham. "The Blues" przegrali na własnym stadionie 0:1 z Oxford United po dogrywce. Tomasz Kuszczak całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych.

Z Pucharu Ligi Angielskiej odpadło również Ipswich Town. Piłkarze Micka McCarthy'ego przegrali u siebie 0:1 ze Stevenage. Bartosz Białkowski był rezerwowym, a Piotr Malarczyk znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy.