Debiut Stępińskiego w Ligue 1, wysoka porażka FC Nantes

Ostatnia aktualizacja: 11/09/16 16:59, Komentarzy: 3

0
3

FC Nantes uległ u siebie FC Metz 0:3 (0:2) w pierwszym niedzielnym spotkaniu 4. kolejki francuskiej Ligue 1.

Na Stade de la Beaujoire do 63. minuty w ekipie gospodarzy grał Mariusz Stępiński. Napastnika reprezentacji Polski zastąpił w drugiej połowie Argentyńczyk Emiliano Sala.

Wszystkie trzy bramki dla przyjezdnych strzelił Turek Mevlut Erdinc. Dzięki trzeciej wygranej w sezonie beniaminek z Lotaryngii awansował na pozycję wicelidera.

"Kanarki" doznały natomiast trzeciej porażki z rzędu i w tym momencie otwierają strefę spadkową, plasując się na osiemnastym miejscu w lidze.