Debiut Zidane'a na piątkę. Real gromi Deportivo

Ostatnia aktualizacja: 09/01/16 22:31, Komentarzy: 5

0
5

Real Madryt pokonał na własnym stadionie Deportivo La Coruna 5:0 w spotkaniu dziewiętnastej kolejki ligi hiszpańskiej. Po raz pierwszy drużynę "Królewskich" prowadził Zinedine Zidane.

Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Karim Benzema kwadrans po rozpoczęciu meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał z woleja oddał Sergio Ramos, a Francuz zmienił tor lotu piłki i zaskoczył Germana Luxa. Osiem minut później było już 2:0. Po centrze Daniego Carvajala z prawej strony boiska, bramkarza rywali, uderzeniem głową, pokonał Gareth Bale.

Po przerwie Walijczyk jeszcze dwa razy wpisał się na listę strzelców. Najpierw, cztery minuty po zmianie stron, wykorzystał podanie Cristiano Ronaldo, a w 63. minucie gry, zaliczył trafienie po asyście Toniego Kroosa. Wynik na 5:0 ustalił efektownym strzałem Benzema.

Po wygranej drużyna z Estadio Santiago Bernabeu zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Ma dwa punkty straty do prowadzącej w lidze FC Barcelony, która rozegrała o jeden mecz mniej. Deportivo jest na dziewiątej pozycji w Primera Division.

*****

Real Madryt - Deportivo La Coruna 5:0 (2:0)

Bramki: Benzema 15, 90+1, Bale 23, 49, 63.
gilon
Zarejestrowany od: 541 dni
Ilość komentarzy: 608
Oceny: +4118
Manchester United Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Widzew Łódź FC Barcelona
10.01.2016 / 00:18:52
Mówiąc złośliwie Real się cieszy ale Ronaldo już nie i widać to było po końcowym gwizdku sędziego kiedy to CR7 jako pierwszy opuścił murawę Santiago Bernabeu. Czy to nie pokazuje jak bardzo Ronaldo zależy tylko i wyłącznie na własnych, indywidualnych osiągnięciach. Przez to, że ma przerośniętą ambicję szkodzi nie tyle sobie ile całej drużynie. Człowiek nie daje do siebie dopuścić myśli, że to już nie on będzie decydował o losach meczów
alienhm
Zarejestrowany od: 335 dni
Ilość komentarzy: 1
Oceny: +2
09.01.2016 / 23:42:07
Przyjemnie się oglądało ten mecz. Widać było że gra w obronie jest do poprawy bo te dziury wołały o pomstę do nieba. Świetne występy Bale'a Marcelo i Carvajala choć cała drużyna spisywała się świetnie. Najbardziej szkoda Ronaldo że bardzo dobrego meczu nie uwieńczył bramką ale widać było zmianę w jego grze krył wracał aię walczył odbierał piłkę zwłaszcza ten profesorski wślizg. Zidane tchnął nowego ducha w ten zespół i oby to szło cały czas do przodu
NarwanyMis
Zarejestrowany od: 1180 dni
Ilość komentarzy: 4
Oceny: +1
09.01.2016 / 23:16:55
Z wcześniejszych wypowiedzi Zizu można było wywnioskować, że będzie szukał inspiracji w systemie Guardioli z Bayernu i dziś było widać tego zalążki. Jak na kilka dni pracy wyglądało to całkiem całkiem i mam szczerą nadzieje, że będzie coraz lepiej. Guardioli zajęło rok praca z Bayernem zanim zaczęli grać naprawdę efektownie ale to jest Real, tutaj wymagania kibiców są inne. Niedługo zapewne znów zobaczymy piękne akcje, które oglądaliśmy co mecz za Ancelottiego, a u Beniteza było ich jak na lekarstwo.
aryan_zwm
Zarejestrowany od: 1348 dni
Ilość komentarzy: 1306
Oceny: +5798
Manchester United Liverpool FC Borussia Dortmund Juventus Turyn Ajax Amsterdam Polska FC Barcelona Atlético Madryt
09.01.2016 / 23:05:59
dobry mecz, deportivo nie bylo wymagajacym przeciwnikiem, debiut udany nowego trenera
ScReaM
Zarejestrowany od: 336 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +160
Arsenal Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska FC Barcelona
09.01.2016 / 22:46:08
Real zagrał dobrze ale nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Zobaczymy jak Real pod wodzą Zidana będzie grał dalej z innym jego prace dopiero będzie można ocenić po minimum pół roku...Wygrali 5:0 gratulacje ale przed nimi jeszcze dużo trudnych starć...ale dzisiaj dobrze zagrali jako kibic Barcy muszę to przyznać :)