betclic

Debiutant w Lechii: Szkoda straty punktów z Lechem

Ostatnia aktualizacja: 30/04/16 07:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo (kadr z meczu Lechii z Lechem)

W meczu z Lechem Poznań swój debiut w barwach Lechii w Ekstraklasie zaliczył 17-letni obrońca Biało-Zielonych Adam Chrzanowski. - Tremy wielkiej nie było, łydki mi nie zadrżały. Szkoda tylko, że w moim debiucie nie udało nam się sięgnąć po wygraną z Lechem - przyznał zawodnik w rozmowie z oficjalną witryną ekipy.

Chrzanowski na boisku w Poznaniu pojawił się w 78. minucie, zastępując Lukasa Haraslina. - To, że wszedłem do gry, było dla mnie dużym zaskoczeniem. Do zmiany szykował się najpierw Daniel Łukasik, potem Martin Kobylański, ale ostatecznie wszedłem ja. Tremy wielkiej nie było i łydki mi nie zadrżały. Skupiłem się tylko i wyłącznie na grze - opowiadał młody piłkarz.

- Po swoim debiucie mam pozytywne wrażenia i myślę, że mogę być zadowolony. Jednak na pewno szkoda, że nie udało nam się wygrać. Spodziewaliśmy się, że spotkanie z Lechem będzie trudniejsze niż to z Piastem i byliśmy do tego przygotowani. W defensywie wykonaliśmy dobrą robotę, bo nie straciliśmy bramki, ale zabrakło nam naszego trafienia, więc wracamy do Gdańska z lekkim uczuciem niedosytu - zakończył swoją wypowiedź defensor.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela