betclic

Decyzja ws. Ruchu Chorzów w poniedziałek

Ostatnia aktualizacja: 14/12/16 19:36, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo.pl

We wtorek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych. Komisja weryfikowała spełnienie kryterium F09 przez kluby LOTTO Ekstraklasy - informuje oficjalna witryna Niebieskich. Sprawa dotyczy zatajania przez chorzowski klub długu w dokumentach licencyjnych.

Wyjaśnienia przed członkami Komisji składali przedstawiciele władz Klubu, wiceprezesi Mirosław Mosór i Rafał Byrczek.

Przedstawiliśmy nasze stanowisko i odpowiadaliśmy na pytania. Jesteśmy też w stałym kontakcie z ekspertem Komisji. Przykro nam, że w ostatnich dniach o Ruchu mówi się tylko w kontekście nieprawidłowości finansowych, choć sprawa jest w toku, a Komisja nie podjęła jeszcze decyzji. Do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia, które nastąpi najprawdopodobniej już za kilka dni, nikt nie powinien wyręczać organów PZPN i zbyt łatwo ferować wyroków – podkreśla Mosór. 

Decyzja w tej sprawie ma zostać podjęta na kolejnym posiedzeniu Komisji ds. Licencji Klubowych, które zostało zaplanowane na najbliższy poniedziałek.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
ka68987
Zarejestrowany od: 1107 dni
Ilość komentarzy: 1892
Oceny: -702
Kibicuje:
Bayern Monachium Legia Warszawa Polska
14.12.2016 / 20:25:24
śmieRdziele lecą do C-klasy:) to kara za kupowane tytuły mistrzowskie za komuny. teraz będę derby śląska ze Ślązakiem Bycina:)))

Tabela