betclic

Deimantas Petravicius w Zagłębiu Lubin

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 14:50, Komentarzy: 1

0
1
Fot. http://www.zaglebie.com/

20-letni litewski skrzydłowy, Deimantas Petravicius został nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Oficjalnie zakontraktowanie młodego pomocnika potwierdził ekstraklasowy klub za pośrednictwem swojej strony internetowej.

Były piłkarz Nottingham Forest z drużyną trenera Piotra Stokowca związał się rocznym kontraktem. Warto jednak zaznaczyć, że w porozumieniu pomiędzy obiema stronami znalazła się specjalna klauzula, która umożliwia przedłużenie umowy o kolejne dwa lata.

- Trzy tygodnie temu trenowałem kilka dni z Zagłębiem i zagrałem w spotkaniu drugiej drużyny. Strzeliłem nawet bramkę, ale w trakcie meczu skręciłem staw skokowy. Na szczęście uraz nie okazał się poważny i po drobnej kontuzji nie ma śladu - powiedział Litwin tuż po parafowaniu kontraktu.

- Będąc w Lubinie kilka dni czułem się naprawdę dobrze. W szatni widać było dobrą atmosferę, a baza treningowa zrobiła na mnie wrażenie. W szatni potwierdzono mi, że Zagłębie jest jednym z najlepszych klubów w Polsce - dodał.

Miedziowi po 7. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie trzynaście punktów, a więc tyle samo co liderująca Jagiellonia Białystok.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21384
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
09.09.2016 / 07:53:35
Szansę gry trzeba mu dać....zobaczymy na co go stać.