betclic

Del Bosque: De Gea wyjaśnił już co trzeba

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 09:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Vlad1988 / Shutterstock.com

Vicente del Bosque broni swojego bramkarza, ale jednocześnie nie jest w stanie zapewnić, że de Gea wystąpi w meczu przeciwko Czechom.

Przypomnijmy, że zdaniem hiszpańskich dzienników trzech zawodników - David de Gea, Isco oraz Iker Munianin dopuścili się karygodnych czynów. Świadek całej afery miał zeznać, że de Gea zorganizował spotkanie, na którym kobieta została zmuszona do seksu z pozostałą dwójką graczy. Zdarzenie miało miejsce w 2012 roku, zawodnicy byli wówczas kolegami z kadry U21. Z zeznań, jakie publikuje prasa wynika, że obecny bramkarz Manchesteru United nie użył przemocy fizycznej, ale wywierał na kobiecie silną presję i stosował wobec niej groźby. Według relacji de Gea miał również planować kolejne spotkanie, tym razem z zawodnikami Czerwonych Diabłów, ale ostatecznie do niego nie doszło.

De Gea stanowczo zaprzeczył stawianym mu zarzutom. Na konferencji prasowej powiedział: - Jestem najbardziej zaskoczonym całą historią. To wszystko kompletne bzdury. Zamierzam pozostać w drużynie przygotowującej się do EURO. Zespół dodaje mi sił, a sprawą zajmą się moi prawnicy.

Głos w sprawie zabrał Vicente del Bosque.

- Wydaje mi się, że De Gea wyjaśnił już to co trzeba. Powiedział, że nie ma z tą sprawą nic wspólnego. Zrobił to przed całą drużyną w szatni. Mieliśmy spotkanie i chłopak z pełną szczerością i spokojem wyjaśnił nam sytuację - powiedział selekcjoner Hiszpanów.

- Nie jestem w stanie teraz potwierdzić, że David zagra w pierwszym składzie - dodał.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!