betclic

Del Bosque: Stwarzamy za mało okazji

Ostatnia aktualizacja: 06/09/15 09:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque wyraził zadowolenie z postawy swojej drużyny w sobotnim meczu ze Słowacją. W siódmym meczu kwalifikacji do Euro 2016 "La Furia Roja" wygrała 2:0.

- Dobrze zagraliśmy w ataku i obronie, dzięki czemu zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty. Jesteśmy już spokojniejsi o naszą przyszłość, ale teraz skupiamy się na spotkaniu z Macedonią - powiedział Del Bosque cytowany przez dziennik "AS".

- Potrafiliśmy poradzić sobie z problemami, przejęliśmy inicjatywę i ostatecznie osiągnęliśmy wynik, na którym nam zależało. Uważam jednak, że stworzyliśmy sobie za mało okazji - dodał.

Szkoleniowiec przyznał również, że jest zadowolony z występu Diego Costy i zapewnił, że w przyszłości zawodnik będzie prezentował się jeszcze lepiej.

- Oczywiście, że chciałem, aby Diego strzelił gola, jednak uważam, że zaprezentował się z dobrej strony. Świetnie się poruszał i ściągał na siebie obrońców. Trzeba być cierpliwym i poczekać na jego optymalną formę, która na pewno nadejdzie
- zakończył.

Hiszpania znajduje się obecnie na czele grupy C. Po wczorajszym spotkaniu zrównała się punktami ze Słowacją.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!