betclic

Del Bosque: Szanujemy Luksemburg

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 11:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Maxisport / Shutterstock.com

W piątek reprezentacja Hiszpanii zmierzy się z Luksemburgiem w dziewiątym meczu eliminacji do Euro 2016. Trener "La Furia Roja", Vicente del Bosque zapewnił, że jego drużyna będzie walczyć o zwycięstwo i awans do fazy finałowej turnieju.

- Bronimy tytułu mistrzowskiego, dlatego cieszę się, że wśród kibiców panuje optymizm. Te kwalifikacje były dla nas niezwykle trudne. Teraz jesteśmy jednak na dobrej pozycji i możemy zagwarantować sobie wyjazd do Francji - powiedział 64-letni Hiszpan cytowany przez dziennik "AS".

- Nie powinniśmy lekceważyć naszych rywali, tylko podchodzić do nich z szacunkiem. Z każdym musimy grać tak, jakby zajmował pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Wszystkie zespoły mają swoje argumenty i mogą nas pokonać - kontynuował.

- W meczach z Luksemburgiem i Ukrainą planuję skorzystać z większości zawodników. Chcę sprawdzić jak poradzi sobie Xabier Etxeita i kilku innych piłkarzy, którzy potrzebują minut na boisku. Zmiany te będą podyktowane chęcią poznania niektórych graczy, a także zdrowiem pozostałych, którzy mają napięty harmonogram w swoich klubach - podsumował.

Hiszpanie prowadzą obecnie w grupie C, mając w swoim dorobku 21 punktów. O dwa "oczka" wyprzedzają drugą w tabeli Słowację.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!