betclic

Del Bosque: Trzeba przyjąć porażkę z honorem

Ostatnia aktualizacja: 28/06/16 08:25, Komentarzy: 2

0
2
Fot. CP

Vicente del Bosque porażką z Włochami 0:2 w 1/8 finału turnieju Euro 2016 zakończył prawdopodobnie swoją misję jako selekcjoner reprezentacji Hiszpanii. Jego następcą ma zostać Joaquin Caparros.

- To nie jest na pewno dobry moment. Przegraliśmy i zostaliśmy wyeliminowani, ale trzeba przyjąć porażkę z honorem - podkreślił Del Bosque w rozmowie z dziennikiem "AS".

- Zabrakło nam odwagi w pierwszej połowie. Najlepszą jej wiadomością był wynik. Rywale stworzyli sobie kilka dobrych okazji i byli bardzo niebezpieczni. W drugiej byliśmy już bardziej agresywni, ale bez powodzenia - kontynuował opiekun mistrzów świata z 2010 roku i mistrzów Europy z 2012 roku.

- Nie sądzę, że byliśmy zmęczeni. Nasza drużyna zawsze charakteryzowała się techniką, mniej przygotowaniem fizycznym. W drugiej połowie walczyliśmy mocniej, ale nie mieliśmy szczęścia. Włosi grali bardzo dobrze i przede wszystkim byli skuteczni. Ciężko się gra przeciwko nim. Mogliśmy jednak zremisować w końcówce, bo mieliśmy wyjątkową okazję. Myślę, że żaden nasz cykl jeszcze się nie zakończył. We wrześniu ruszają eliminacje MŚ 2018 i mamy świetny zespół
- dodał Vicente del Bosque.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
markoza509
Zarejestrowany od: 392 dni
Ilość komentarzy: 172
Oceny: +326
Kibicuje:
Argentyna Brazylia Leicester City FC Francja Polska FC Barcelona Hiszpania Walia
28.06.2016 / 10:04:46
niech ktoś go zmieni na ławce selekcjonera kadry Hiszpanii
Solidny ligowiec
Gadocha59
Zarejestrowany od: 334 dni
Ilość komentarzy: 1226
Oceny: +7481
Kibicuje:
Polska
28.06.2016 / 09:07:52
Co On opowiada?? Facet zachowuje się jakby wpakowali go do puszki i zamknęli.. Zero kontaktu z rzeczywistością.. Jak mozna grać z Włochami jednym napastnikiem jesli Oni grają trójką stoperów??? Morata wygladał jak trzcina w lesie dębów... Taka sama sytuacja jak w Anglii- nazwiska nie grają.. Juanfran, Fabs.. co ty było?? a na ławie Koke, Ballerin.. itd..
Vincente- rozwaliłeś Pan ekipę, która przy odpowiednim dopływie świeżej krwi mogła w dalszym ciągu grac o najwyższe cele.. i to zaczęło się juz 2 lata temu na MŚ.. żadnych wniosków, totalna degrengolada...
Kończ Waść, wstydu oszczędź !!