betclic

Del Bosque: Ukraina to niezwykle trudny przeciwnik

Ostatnia aktualizacja: 12/10/15 12:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt/Shutterstock

W poniedziałkowy wieczór reprezentacja Hiszpanii zmierzy się na wyjeździe z Ukrainą w ostatnim meczu eliminacji do mistrzostw Starego Kontynentu. Szkoleniowiec "La Furia Roja", Vicente del Bosque przyznał, że nie zamierza podejmować niepotrzebnego ryzyka i da odpocząć swoim najważniejszym zawodnikom.

- Zdecydowałem już kto rozpocznie spotkanie w podstawowej jedenastce. W porównaniu do składu z Logrono, pojawią się pewne zmiany - powiedział 64-letni trener cytowany przez dziennik "AS".

- Uważamy, że to najlepsze, co teraz możemy zrobić. Ukraina to niezwykle trudny przeciwnik. Jako szkoleniowiec Hiszpanii swój najlepszy mecz rozegrałem właśnie przeciwko niej, tutaj, w Kijowie - dodał.

- Na boisku na pewno pojawi się Paco Alcacer. Jest teraz w znakomitej formie i powinniśmy to wykorzystać. Nie wiem natomiast, czy wystawię Cesca Fabregasa. To jeden z naszych najważniejszych piłkarzy i jestem bardzo szczęśliwy, że niedługo rozegra swój setny mecz w kadrze. Jeśli nie wystąpi w poniedziałek, na pewno zagra w listopadowym spotkaniu z Anglią - podsumował.

Hiszpanie wywalczyli awans do fazy finałowej Euro 2016 w miniony piątek. Ukraina znajduje się obecnie na trzecim miejscu w grupie C, mając w swoim dorobku tyle samo punktów, co druga w tabeli Słowacja.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!