betclic

Del Bosque: Zagraliśmy źle

Ostatnia aktualizacja: 09/09/15 11:32, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Станислав Ведмидь, wikicommons

Szkoleniowiec reprezentacji Hiszpanii, Vicente del Bosque przyznał, że jego drużyna miała wielkie szczęście, iż udało jej się wygrać we wczorajszym meczu z Macedonią. W 8. minucie jedynego gola w spotkaniu strzelił Juan Mata.

- Muszę przyznać, że nie zagraliśmy dobrze. Zaprezentowaliśmy się słabo, ale nie byłoby sprawiedliwe, gdybym wskazał tylko jednego zawodnika. Mieliśmy wielkie szczęście, że po strzale Maty piłka wpadła do siatki - powiedział Del Bosque cytowany przez "AS".

- Zagraliśmy źle w każdym elemencie, zarówno na poziomie drużynowym, jak i indywidualnym, a wygrana to zwykły przypadek. Nasza gra była zdecydowanie zbyt wolna. Nie umiem wyjaśnić co się stało, ale na pewno nie zabrakło nam motywacji - dodał.

- Macedonia wyszła na boisko z wielkim entuzjazmem i energią. To sprawiło, że była dla nas trudnym przeciwnikiem. Miała kilka okazji i sprawiła, że grało nam się wyjątkowo ciężko. Cały czas próbowała wypracować sobie szanse na strzelenie gola - zaznaczył.

Hiszpania zdobyła do tej pory 21 punktów i znajduje się na pierwszym miejscu w grupie C. Macedonia ma zaledwie trzy "oczka" i jest ostatnia w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!