betclic

Delev z zerwanymi więzadłami. "Diagnoza jest brutalna"

Ostatnia aktualizacja: 02/12/16 18:30, Komentarzy: 0

0
0
Fot. pogonszczecin.pl

Spas Delev doznał poważnej kontuzji i przez najbliższe miesiące nie zobaczymy go na boisku. Napastnik Pogoni Szczecin ma zerwane więzadła boczne w prawym kolanie – informuje oficjalna witryna Dumy Pomorza. 

Nie wiadomo, kiedy Bułgar doznał urazu. - Spasowi samemu trudno jest stwierdzić, w kiedy to się stało. Był rozgrzany, dograł mecz z Puszczą do końca, nic nie zgłaszał. Gdyby była jakaś reakcja z jego strony, to od razu zrobilibyśmy zmianę. Dopiero po spotkaniu okazało się, że ten ból narastał i diagnoza niestety jest brutalna – powiedział trener Kazimierz Moskal. 

Skrzydłowy niedługo przejdzie zabieg, później czeka go rehabilitacja. Na pewno nie zagra już w tym roku. - Aż tak daleko bym nie wybiegał w przyszłość, nie chciałbym być takim pesymistą i twierdzić, że nie zagra do końca sezonu. Najważniejsze będą pierwsze tygodnie po zabiegu. My na pewno będziemy go wspierać, będziemy trzymać za niego kciuki. Wydaje mi się, że taka kontuzja wymaga od trzech do pięciu miesięcy leczenia i po tym będzie do naszej dyspozycji. Nie ma też powodów, by ujawniać szczegółów co do leczenia, ale w przeciągu kilku najbliższych dni będzie wszystko wiadomo – zaznacza szkoleniowiec cytowany przez oficjalną witrynę szczecinian.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela