betclic

Dembele: Celtic to odpowiedni klub dla mnie

Ostatnia aktualizacja: 29/06/16 22:23, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Cornfield/Shutterstock

- Menedżer powiedział mi, że Celtic Glasgow to odpowiedni klub dla mnie i to dobry kierunek rozwoju mojej kariery - przyznał Moussa Dembele w rozmowie z oficjalnym serwisem mistrzów Szkocji. 

19-letni napastnik parafował czteroletni kontrakt z "The Bhoys", obowiązujący do końca czerwca 2019 roku. To pierwsze wzmocnienie drużyny z Celtic Park, odkąd jej menedżerem został Brendan Rodgers.

- Fani Celtiku są niesamowici, żyją tym klubem i dla mnie to niesamowite, że będę mógł grać tutaj. Pragnę występów w Lidze Mistrzów i liczę, że dokonam tego z tym zespołem - podkreślił Francuz po złożeniu stosownych podpisów. 

Dembele związany był dotychczas z Fulham Londyn. Młody Francuz w koszulce "The Cottagers" zaliczył w sumie 64 spotkania, w których strzelił dziewiętnaście bramek. Na swoim koncie ma również 33 występy w pięciu kategoriach wiekowych młodzieżowej kadry "Trójkolorowych". Zdobył w nich dziesięć goli. 

- Jako młody chłopiec wiedziałem sporo o Celtiku, bowiem to jest wielki europejski klub. Przybyłem do Glasgow po naukę. Poznałem Championship, teraz chcę to samo zrobić ze szkocką Premier League. Mam nadzieję, że strzele wiele bramek dla tej drużyny i wywalczę sporo trofeów - kontynuował Dembele. 

- Jestem w 100 procentach gotowy, aby dać z siebie wszystko. Miałem kilka innych ofert, ale nie dawały mi one tego, co mogę zyskać grając w Celtiku. Myślę, że to jest najlepsze miejsce dla mnie - zakończył nowy napastnik "The Bhoys".
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!