betclic

Depay: Dobra gra nie jest wystarczająca, kiedy grasz w Man United

Ostatnia aktualizacja: 26/12/15 07:42, Komentarzy: 2

0
2
Fot. kayintveen / Shutterstock.com

Holenderski skrzydłowy Manchesteru United Memphis Depay jest przekonany, że wkrótce odzyska swoją formę, którą zachwycał w PSV Eindhoven w poprzednim sezonie.

Wiem, kiedy moje występy są złe i dobre. Trzeba koncentrować się na pozytywach i to się liczy. Ciężko pracuję i każdego dnia staram się być lepszym piłkarzem. Jeśli chcesz to zrobić, to nie myślisz o kwocie, którą za ciebie zapłacono, czy numerze, jaki nosisz - mówił w rozmowie z oficjalną witryną klubową zawodnik.

- W Premier League obrońcy są niezwykle silni fizycznie, bardzo sprawni i niczego się nie boją. To było dla mnie nowością w trakcie kilku pierwszych spotkań i musiałem do tego przywyknąć. W Holandii nie musiałem być w najwyższej formie w każdym meczu. Kiedy grasz w Premier League, to nie możesz sobie pozwolić na spadek formy. Musisz dawać z siebie wszystko. Dobra gra nie jest wystarczająca, kiedy reprezentujesz barwy United - dodał Depay.

21-letni skrzydłowy przeszedł na Old Trafford podczas letniego okienka transferowego.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
WITCHER
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 1204
Oceny: +5250
Kibicuje:
Manchester United Polska
01.01.2016 / 21:30:01
Nadal w Ciebie wierzę Depay!
Junior
pakos85
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 56
Oceny: +150
27.12.2015 / 13:26:31
a myślałeś że będą się przed Tobą kłaść? bo jesteś Depay? dlatego płacenie takich pieniędzy za piłkarza z ligi holenderskiej to zdecydowana przesada. Następnym razem 10 baniek i nic więcej

Tabela