Deportivo zremisowało z Rayo Vallecano

Ostatnia aktualizacja: 01/02/16 22:27, Komentarzy: 0

0
0

Deportivo La Coruna zremisowało przed własną publicznością z Rayo Vallecano 2:2 (1:2) w ramach 22. kolejki hiszpańskiej Primera Division.

Na Estadio Municipal de Riazor wynik spotkania otworzyli goście. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Miku, któremu asystował Quini. W 19. minucie rywalizacji gospodarze doprowadzili do wyrównania za sprawą Lucasa Pereza, lecz przyjezdni odpowiedzieli chwilę później, gdy gola zdobył Jozabed.

Podopieczni Victora Sancheza nie zamierzali się jednak poddać. Tuż po przerwie broniącego Juana Carlosa pokonał Faycal Fajr, czym zapewnił swojej drużynie jedno "oczko".

"Los Turcos" zremisowali dwunasty mecz w sezonie i zajmują aktualnie dziewiątą pozycję w tabeli. Dla Rayo, znajdującego się obecnie w strefie spadkowej, był to piąty podział punktów.