betclic

Deschamps: Gol Payeta rozwiązał wiele problemów

Ostatnia aktualizacja: 11/06/16 09:24, Komentarzy: 1

0
1
Fot. AGIF / Shutterstock.com

Selekcjoner reprezentacji Francji Didier Deschamps po zwycięstwie z Rumunią 2:1 na inaugurację turnieju Euro 2016 komplementował postawę podopiecznych Anghela Iordanescu.

- To był dla nas trudny mecz. Rumunia potwierdziła, że była dobrze zorganizowana. To spowodowało nam kilka problemów - przyznał Deschamps w rozmowie z "L'Equipe".

- Pierwsze dwadzieścia pięć minut było dla nas ciężkie. Mecz otwarcia często wygląda jak finał. Jestem zadowolony z gry zawodników. Rumunia nie miała nic do stracenia, a my wszystko - stwierdził selekcjoner "Les Bleus", który nie chciał za bardzo komplementować najlepszego na murawie Dimitra Payeta.

- Zdobył wspaniałego gola, ale najbardziej liczy się wynik. Nie wszystko było idealne, ale zwycięstwo jest dobre. Start z wygraną na turnieju jest bardzo ważny - podkreślił były zawodnik Juventusu Turyn i OM.

- Nie mam wątpliwości, że Dimitri może mieć kluczowy wpływ na grę naszej drużyny. Jego kreatywność i umiejętności mogą być decydujące. Jego gol rozwiązał wiele problemów. Dał nam większą pewność i spokój - dodał Deschamps.

"Trójkolorowi" w swoim następnym meczu 15 czerwca na Stade Velodrome w Marsylii zmierzą się z Albanią.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Football93MyLife
Zarejestrowany od: 364 dni
Ilość komentarzy: 2800
Oceny: +16211
Kibicuje:
Arsenal Londyn Liverpool FC West Ham United Polonia Warszawa Cracovia Polska Atlético Madryt
11.06.2016 / 09:28:05
Dla nas coś pięknego, dla Payeta zwykły strzał :)