betclic

Deschamps: Pogba musi być bardziej konkretny

Ostatnia aktualizacja: 06/10/15 12:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Celso Pupo/Shutterstock

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Francji, Didier Deschamps przyznał, iż jego zdaniem gwiazda Juventusu Paul Pogba musi być bardziej skoncentrowany i konkretny w tym, co robi na boisku.

- Fizycznie jest bardzo dobrze przygotowany. Jego technika użytkowa przyciąga i fascynuje kibiców, ale jego gra w niedalekiej przyszłości musi być bardziej skuteczna. Nie może ciągle opierać się na spektakularności - powiedział Didier Deschamps, cytowany przez "Football Italia".

- On po prostu musi stać się zawodnikiem, który na boisku jest bardziej konkretny. Nie mówię tutaj o rzutach wolnych i tym podobnych rzeczach, ale o większym wkładzie w trakcie gry - zaznaczył.

- Piękny i stylowy futbol można zaakceptować tylko wtedy, gdy przekłada się on realnie na wyniki drużyny - dodał były opiekun między innymi AS Monaco FC, czy też Olympique Marsylia.

W bieżącym sezonie ligowym Paul Pogba rozegrał we wszystkich możliwych rozgrywkach dziesięć meczów. Strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty. Na listę strzelców wpisał się podczas ligowego spotkania przeciwko Genoa CFC (2:0).
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela