Deschamps: Przegraliśmy w okropny sposób

Ostatnia aktualizacja: 11/07/16 08:50, Komentarzy: 10

0
10

Reprezentacja Francji w finale Euro 2016 przegrała po dogrywce 0:1 z Portugalią. Trener "Trójkolorowych", Didier Deschamps powiedział po spotkaniu, że jego piłkarzom zabrakło skuteczności – poinformowano na stronie internetowej UEFA.

Straciliśmy ogromną szansę na to, by zostać mistrzami Europy. Jesteśmy bardzo rozczarowani. Przegraliśmy ten mecz w okropny sposób. Muszę pogratulować Portugalii. Mieliśmy swoje okazje, ale nie byliśmy skuteczni. Zabrakło nam zimnej krwi. Nie mogę jednak obwiniać moich piłkarzy. Dali z siebie wszystko – powiedział Deschamps.

Jedynego gola dla Portugalii zdobył Eder. 28-letni napastnik Lille wpisał się na listę strzelców w 109. minucie gry.

– Zależało nam na tym, by zdobyć trofeum dla kibiców. Przykro jest na nich teraz patrzeć. W ostatnim czasie wszystko układało się po naszej myśli. Szkoda, że inaczej było w finale. Potrzebuję czasu. Muszę wszystko teraz przemyśleć – dodał 47-letni trener.