betclic

Deschamps: Straciliśmy dwa punkty

Ostatnia aktualizacja: 07/09/16 09:12, Komentarzy: 1

0
1
Fot. A.RICARDO / Shutterstock.com

Reprezentacja Francji rozczarowała w pierwszym meczu eliminacji mistrzostw świata. Srebrni medaliści EURO 2016 tylko zremisowali na wyjeździe z Białorusią. - Straciliśmy dwa punkty - żałuje Didier Deschamps.

Francuzi mieli rozpocząć eliminacje od pewnego zwycięstwa, ale nie dali rady pokonać Andrieja Gorbunowa. Bramkarz reprezentacji Białorusi kilka razy w efektowny sposób ratował swoją drużynę od straty gola.

- W pierwszej połowie powinniśmy zagrać dużo lepiej. Po przerwie mieliśmy wiele sytuacji do zdobycia goli, ale świetnie bronił białoruski bramkarz. W towarzyskim meczu z Włochami mieliśmy cztery okazje i strzeliliśmy trzy gole. Teraz nie trafiliśmy ani razu - mówi Deschamps.

- Zawsze można grać lepiej, ale to, co zaprezentowaliśmy, powinno wystarczyć do zwycięstwa. Jeśli jednak nie strzela się goli, to nie można wygrać. Straciliśmy dwa punkty, a przed nami jeszcze wiele trudnych meczów - podsumowuje trener reprezentacji Francji.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
DzizuSS
Zarejestrowany od: 308 dni
Ilość komentarzy: 246
Oceny: +1502
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
07.09.2016 / 11:21:19
Meczu nie oglądałem także mogę się mylić, ale jeśli prezentują poziomo z euro, to może nie zawsze wystarczyć szczególnie, że teraz nie mają 'atut' organizatora mistrzostw, a czasami nawet gospodarza..

Tabela